איך למצוא קבוצות טלגרם

smartphone telegram

תוכן עיינים

טלגרם היא אחת מפלטפורמות המסרים הפופולריות בעולם, בהן משתמשים מיליוני משתמשים, וקבוצות טלגרם רבות מגיעות למאות אלפי חברים. יש עוד הרבה קבוצות לעקוב, שלא לדבר על הצ'אטים האישיים שמפריעים לתערובת.

קבוצות טלגרם יכולות להיות נגישות לציבור, לכלול עד 200,000 משתמשים ולכל היותר 2,500 חברים לכל קבוצה, או אפילו יותר. קבוצות מברקים שיש בהן 200,000 משתמשים או שהיו לה יותר מ- 200,000 משתמשים, אך שתיהן יכולות להיות נגישות לציבור.

אם אינך מוצא את הקבוצה הנכונה מהרשימה שלמעלה

תוכל לבדוק ולבדוק מחדש את הקישור למטה. בקישור הבא יש קבוצת מברקים פעילה מאוד, אז בחר בזה והצטרף לקבוצה דרך הקישור "מברקים של קנדה" בקבוצה זו. מברק מתנהג כמו כל פלטפורמת מדיה חברתית אחרת, אלא שהיא בחינם.כדי להצטרף לקבוצת הצפנה הנ"ל, פשוט לחץ על שם הקבוצה ותופנה לקבוצת "צ'אט טלגרם" שם תוכל לבקש חברות. כדי להגיע לקישור זה, ראשית צור קבוצה בטלגרם, ואז עבור אל "הוסף משתתפים" והזן את הקישור. החלק תחת הכרטיסייה "הזמן קבוצה להצטרף" תחת "קישור" מוביל לקבוצת צ'ט של טלגרם שאליה תרצה להצטרף. לדוגמא, "הצטרף לקבוצת טלגרם לסרטים" או "הצטרף לקבוצות טלגרם לסרטים?" וגם: "האם ברצונך להצטרף לקבוצת הצ'אט של טלגרם?"

כל מי שהתקין את טלגרם במכשיר שלו יכול להצטרף לקבוצה זו באמצעות קישור זה

השאלה היא: "האם אתה רוצה להצטרף לקבוצת מברקים זו או שהקישור הזה אינו זמין? ברגע שאתה נמצא בטלגרם, אתה יכול להצטרף לקבוצת הטלגרם על ידי לחיצה על הקישור והתחברות.

איש אינו יכול לומר איזו קבוצת טלגרם היא הפופולרית ביותר, ולכן אני משוחדת מכדי לדבר על הקבוצות הטובות ביותר, אך הנה רשימה של עשר קבוצות הטלגרם הגדולות בעולם עם מספר החברים שלהן.

אם אתה יודע בדיוק שם או שם משתמש של הקבוצה

באפשרותך לחפש ברשימת אנשי הקשר שלך קבוצות טלגרם ציבוריות. אם ברצונך לחפש קבוצה עם קישור לערוץ טלגרם, יש דרך אחרת למצוא קבוצות אלה. תוכל להוסיף קישור להזמנה, סוג פרטי של קבוצה שתבחר בטלגרם, ותקל על אנשים להצטרף לקבוצה שלך באמצעות הקישור לקבוצת הטלגרם. כל האנשים בקבוצת הטלגרם הזו נמצאים ברשימת אנשי הקשר שלי, כך שאוכל לחפש אותם בקלות מבלי לדעת את שמותיהם. – —- ניתן גם לשלוח קישור מזמין למשתמשי וואטסאפ, ולחיצה עליו פותחת את הטלפון קבוצת גרם. אם התקנתם את אפליקציית Telegram, תוכלו להפנות אותם אליה באמצעות קישור ההזמנה בפינה השמאלית העליונה.

כל אחד יכול למצוא ערוצים ציבוריים על ידי חיפוש בטלגרם

אך ערוצים פרטיים ניתן למצוא רק על ידי לחיצה על קישור ההזמנה. כדי לגשת לערוץ טלגרם פרטי או אפילו למצוא את קיומו, עליך להוסיף מנהל מערכת או למצוא קישור הזמנה לקבוצה איפשהו. בניגוד לקבוצות טלגרם, בה כל אחד בקבוצה יכול לשלוח הודעות, ערוצי הטלגרם מתפרסמים רק על ידי היוצר או מנהל המערכת.

תוכל למצוא אותם על ידי לחיצה על הסרגל העליון של הערוץ או הקבוצה

או בכל מקום שתוכל לדמיין. לאחר שיצרת קישור הזמנה לקבוצות טלגרם, פרסם אותו בערוץ הטלגרם שלך ושלח אותו לאנשים אחרים בקבוצה. אם אתה מעוניין בערוץ פרטי וברצונך לשתף אותו עם מדינות אחרות, שלח להם קישור הזמנה.

בשורות הבאות אסביר כיצד לחפש קבוצות עם Telegram באנדרואיד ו- e

קרא עוד על איך יצרתי קבוצות בטלגרם ואילו אפשרויות יש תכונות שימושיות. הפעל את אפליקציית הטלגרם במכשיר שלך ופתח את הקישור הדרוש לקבוצה שלך כדי להציג את טלגרם. כדי להגיע לקישור זה, ראשית צור קבוצה בטלגרם, ואז הוסף משתתפים ואז הזמין את הקטע להקיש על הקישור הקבוצתי תחת קבוצה.

בחלק זה אסביר כיצד ליצור ערוץ מברק

להזמין אליו את אנשי הקשר שלך ולהזמין ב – ערוץ הטלגרם קישור להוספת איש קשר לערוץ המברק שלך. בשורה הבאה אסביר כיצד גרמתי ללקוחותיי להצטרף לערוץ באתר. קישור מברק. זה יעזור לך להחליט אם להזמין לקוחות מהערוץ שלך לערוץ או לערוץ אחר באפליקציית Telegram.