איך משתמשים בקבוצה בטלגרם

Smartphone

תוכן עיינים

במאמר זה אסביר מהן קבוצות טלגרם וכיצד הן עדיין בולטות בעידן הצ'אט-בוט. דנו במספר פונקציות לניהול קבוצת טלגרם, אך לפעמים אתה זקוק להפסקה. בחלק זה תלמד כיצד ליצור קבוצה בטלגרם, להזמין את אנשי הקשר אליה וליצור קישורים אל t – Telegram – Invite Group. הם ילמדו ליצור קבוצות מברקים, להוסיף חברים חדשים ולהשתמש בחלק מתפקידיהם.

לפני שאתה מחפש ערוץ טלגרם טוב

חשוב לדעת מה ההבדל בין ערוצי הטלגרם לקבוצות הטלגרם. הם גם יבינו את ההבדלים בין קבוצת מברקים לערוץ ויעזרו לך להחליט באיזו קבוצה תרצה להשתמש. כעת, לאחר שהבנתם שישנן דרכים שונות להשתמש בקבוצות טלגרם ובערוצים קבוצתיים בטלגרם (ובצ'טבוטים אחרים), הגיע הזמן ללמוד על סוגי הקבוצות השונות ועל הפונקציות השונות שלהם.

קבוצת מברק

היא שיחת צ'אט בה מספר גדול של משתתפים יכול להתכתב בו זמנית. קבוצות מברקים הן קבוצה של חברים שתוכלו לתקשר איתם ולקיים אינטראקציה עם הקהל שלכם. קבוצת טלגרם היא קבוצה מקוונת עם מגוון רחב של משתמשים שאיתם הקהל יכול לתקשר וחברי הקבוצה יכולים לתקשר זה עם זה.

קבוצות טלגרם מאפשרות לך להזמין משתמשי טלגרם אחרים לשיחה אחת

בה כל החברים יכולים לתרום. קבוצת טלגרם מאפשרת לך כמשתמש טלגרם להיות מוזמן על ידי משתמשים אחרים ל"צ'ט אחד על אחד "בו אתה וחברים אחרים בקבוצה יכולים לתרום תוכן משלהם.

אם אתה סוכנות ורוצה ליצור קבוצת טלגרם פרטית שתעבוד עם לקוח ספציפי

זה יכול להיות שימושי. טלגרם מציעה מגוון כלים כגון קבוצות טלגרם, ערוץ טלגרם ובוטים טלגרם שיעזרו לכם להביא את הקבוצות שלכם לגודל הנכון. אתה יכול לשתף את המידע האישי שלך עם חברי הקבוצה שאיתם ברצונך לתקשר, כמו גם עם חברים אחרים בקבוצה שלך. בנוסף לקבוצות טלגרם, תוכל גם להשתמש בערוצי טלגרם או בבוטים של טלגרם כדי להתחבר ללקוחות שלך.

אם ברצונך להצטרף לקבוצת טלגרם טובה

תוכל לעשות זאת על ידי חיפוש קישור קבוצתי בערוץ הטלגרם שלך. אם ברצונך לתרום, יש גם דרך למצוא קבוצות אם ברצונך לחפש קבוצות עם קישורים לערוצי טלגרם, כגון קבוצת טלגרם, ערוץ טלגרם או טלגרם בוטים. אז זה יכול לחבר אותך לקבוצת טלגרם פרטית בה תוכל להזמין משתמשים חשמליים שרוצים לקבל משוב בפועל.

אם אתה רוצה להזמין יותר מחברים שלך ורוצה שקבוצת הטלגרם שלך תגיע למימדים אפיים

תוכל גם לשלוח קישור הזמנה לאנשים אחרים אם ברצונך לחלוק אותה איתם. אתה יכול לשלוח קישור הזמנה ישירות למשתמשי WhatsApp או להעביר אותם לאפליקציית Telegram אם הם מותקנים. אם אתה מזמין קבוצת טלגרם לקישור, פרסם אותה לערוץ שלך ושלח אותה במייל, בטוויטר, בפייסבוק, באינסטגרם, בגוגל + או בכל מקום שאתה יכול לחשוב. ניתן לשלוח את קישור ההזמנה לכל ערוץ טלגרם אחר, כמו ערוץ הטלגרם, הטלגרם בוטים או כל אחת מהקבוצות אליהן אתה משתמש בוואטסאפ. לאחר שקיבלת את הקישור, ראשית צור קבוצה בטלגרם ואז עבור להוסיף משתתפים והקש על החלק שמזמין אותך לקבוצה לקישור.

כל מי שהתקנת טלגרם במכשיר שלו יכול להצטרף לקבוצה דרך קישור זה

אם אתה רוצה לקחת הפסקה קצרה מקבוצת הטלגרם שלך, טלגרם מציעה לך אפשרות לשמור על קבוצות הטלגרם שקטות במשך שעה או שעתיים ביום. לאחר שקיבלתם את מברק, תוכלו להצטרף לכל קבוצת מברקים על ידי לחיצה על הקישור, וכל אדם שהתקינה אותה במכשירם יוכל גם להצטרף לקבוצה שלכם באמצעות הקישורים. לפני שתוסיף חבר חדש לקבוצת טלגרם, החלט אם לתת לו לראות את היסטוריית הצ'אט שלו או להתחיל מחדש.

כשאתה מקבל אירועים הקשורים למשתמשים שמצטרפים או עוזבים

אתה יכול להתחיל להוסיף את Xenioo Chatbot לקבוצת הטלגרם שלך. בניגוד לוואטסאפ, שמגלה מי המנהל של קבוצה, טלגרם לא מודיעה למי שאינם מנהלי מערכת מי זה מנהל הקבוצה. בקבוצות טלגרם, כאשר כל אחד מחוץ לקבוצה יכול לשלוח הודעות, רק היוצר או המנהל יכולים לפרסם בערוץ הטלגרם. אם קבוצת טלגרם מקושרת לערוץ טלגרם אחר, כל ההודעות הנשלחות אליה מתפרסמות גם בקבוצות הטלגרם הללו.

כדי לארגן ולנפות מידע זה, Telegram מספקת כלים לחיפוש טקסט, הבחנה בין סוגים שונים של מדיה משותפת והצמדת הודעות לראש קבוצת Telegram. אין בוטים או אתרים המכילים קבוצות טלגרם, למעט ספריות צד שלישי. מברק אינו מוקצה בשום מקום, אלא רק עם שם הקבוצה ומספר חבריה.