איך משתפים קבוצה בטלגרם

smartphone share

תוכן עיינים

במדריך זה תלמד כיצד ליצור קבוצות טלגרם, כיצד להזמין אנשי קשר לקבוצת טלגרם וכיצד ליצור קישורי הזמנה לקבוצות טלגרם. אנו גם מבינים את ההבדל בין קבוצת טלגרם לערוץ ונעזור לך להחליט באיזו אחת אתה רוצה להשתמש. אז היום אנחנו הולכים לדבר על חיבורי קבוצות טלגרם ואנחנו הולכים לחלוק איתכם כמה קשרים מדהימים של קבוצות טלגרף. בחלק זה של מאמר זה נלמד כיצד ליצור קבוצה בטלגרם, להוסיף חברים חדשים, להשתמש בפונקציות הקבוצה של טלגרם ועוד.

אם קשה למצוא סוג זה של קבוצת טלגרם ואף אחד לא יכול להיות המתאים לך, אז בוא נראה איך בכלל תוכל להשיג קישור לקבוצת טלגרם.

כדי להשיג את הקישור, ראשית צור קבוצה בטלגרם ואז המשך להוסיף מנויים וצור את הערוץ עבור משתמשים שצריכים להתחבר (ערוץ או פרטי). בשלב הבא יופיע הלוגו של אמזון, כיוון שתוכל לשלוח קבוצת טלגרם. פשוט לחץ על הצטרף לקבוצה ותופנה לאפליקציית  שם הקבוצה מוצג והקטע שמתחת לברז מזמין אותך לקבוצה באמצעות קישור. קבוצה זו תהיה זהה לזו שבפינה השמאלית העליונה של דף הקבוצה, אך עם שם אחר.

אתה יכול להוסיף אנשים מקבוצת הטלגרם שלך שנמצאים ברשימת אנשי הקשר שלך ולבקש אותם להצטרף לקבוצה דרך הקישור לקבוצת הטלגרם

אתה יכול לגרום לאנשים להצטרף לקבוצה שלך באמצעות קישור לקבוצת טלגרם והוספתם לרשימת אנשי הקשר שלך. אתה יכול להוסיף לאנשים בערוץ Slack שלך ולהיות ברשימות אנשי הקשר שלהם.

אתה יכול לשלוח קישור לקבוצת טלגרם לכל מי שאתה חושב שייהנה מהקבוצה שאתה נמצא בה ולגרום להם להתחבר אליך

לאחר שתקבל את הקישור, ראשית צור קבוצה בטלגרם ואז עבור לקטע "הוסף משתתפים". לאחר שתסיים, תוכל להעתיק ולהדביק את הקישור להזמנה הקבוצתית שלך ולשלוח אותו כקישור הזמנה לאנשים אחרים אם ברצונך לשתף אותו איתם.

אם אתה רוצה להזמין יותר מחברים שלך ורוצה שקבוצת הטלגרם שלך תגיע לפרופורציות אפיות

תוכל גם להשתמש בקישור המזמין "T – מברק – קבוצה". לחיצה על אותו עמוד פותחת את קבוצת הטלגרם וקישור ההזמנה הוא הסוג הפרטי של הקבוצה בטלגרם שבחרתם.

כדי להצטרף לקבוצה, פשוט לחץ על "הצטרף" ותופנה למסנג'ר הטלגרם שלך עם אפשרות להצטרף לקבוצה שלך. כפי שאמרתי, קישור המברק ידוע כקישור ההצטרפות, וברגע שלוחצים על כפתור ההצטרפות, קבוצת המברקים שלכם עושה בדיוק אותו דבר.

אז אתה יכול לקשר לקבוצת טלגרם פרטית שבה נוכל להזמין משתמשים חשמליים שרוצים לקבל משוב אמיתי

אחת הדרכים להוסיף מספר חברים לקבוצה הפרטית שלך באמצעות מברק היא לחלוק את החיבור להזמנת הקבוצה עם החברים שלך. אז הנה, אין צורך ללכת ולשתף את הקישור הקבוצתי שלך באופן פרטי עם כל מי שהזמנת להצטרף אליו.

אם הקבוצה שלך ציבורית

תוכל להצטרף אליה על ידי קבלת קישור ההצטרפות מהספרייה הקבוצתית של ערוץ הטלגרם. אם ברצונך לחפש קישורים קבוצתיים בערוצי הטלגרם, יש דרך אחרת למצוא אותם, אך עליך לעשות זאת על ידי לחיצה על הסרגל העליון של הערוץ או הקבוצה.

כשאתה מוסיף חבר חדש לקבוצת הטלגרם שלך

אתה יכול להחליט שהוא יראה את היסטוריית הצ'אט שלך ויתחיל מחדש. הם יכולים גם להחליט אם הם רוצים לראות את היסטוריית הצ'אט שלהם או לא, ואם הם רוצים. אם הם מוסיפים אותך לקבוצת טלגרם והוספת אותם, אתה צריך להחליט אם לתת לחברים החדשים לראות את היסטוריית הצ'אט שלהם או להתחיל לרענן.

ראשית, עליך ליצור קבוצה חדשה בטלגרם ולהזמין את המשתמשים שברצונך להוסיף לקבוצה. אינך צריך לרצות זאת אם יצרת קבוצה משלך ושמרת את מזהה הקבוצה שלך.

קבוצת טלגרם

היא שיחת צ'אט בה מספר גדול של משתתפים יכול להתכתב בו זמנית. אם אתה צריך לדבר עם אנשי קשר שונים בו זמנית, זה אידיאלי להקים קבוצה בטלגרם. הדרך הקלה ביותר להזמין חברים לקבוצת טלגרם היא להזמין אנשים מרשימת אנשי הקשר שלך.

כברירת מחדל, כל החברים יכולים להצטרף לקבוצה, אך ייתכן שמשתמשים אחרים לא יוכלו לשלוח הודעות ויכולים להיות מוגבלים על ידי מנהל המערכת. בקבוצות מברק פרטיות רק היוצר (מנהל הקבוצה) יכול להזמין אנשים ישירות לקבוצה.