מה זה טלגרם

מה זה טלגרם

תוכן עיינים

טלגרם יכול להיות שירות החדשות הפופולרי בעולם, אך עדיין ישנם רבים שאינם יודעים מה זה ומה אסור לו להיות. זו אפליקציה של שירותי העברת הודעות ארוזים, חמושים במספר הטבות נחמדות שיכולות להעלות אותו מעל יריבים כמו WhatsApp ו- Signal בכל מה שקשור לפונקציונליות. האפליקציה לרוב מאפילה על ידי שירותים דומים כמו וואטסאפ, פייסבוק מסנג'ר ואפילו אפליקציית המסנג'ר של גוגל עצמה, אך יש לה תכונות שהופכות אותה לכיפית וקלה לשימוש. טלגרם היא אחת מאפליקציות המסרים הטובות ביותר הקיימות כיום בשוק ואין עליה תחרות גדולה.

זה עושה בדיוק את זה ומציע מגוון רחב של תכונות, כולל מסרים מיידיים, מסרים מיידיים, שיחות וידאו ועוד שלל תכונות שימושיות.

אם אתם מחפשים אפליקציית העברת הודעות מאובטחת ביותר הכוללת אבטחה ופרטיות איתנים

טלגרם היא ההתאמה המושלמת עבורכם. אבל יש הרבה סיבות מדוע טלגרם אינה המאובטחת ביותר מכל אפליקציות המסרים. טלגרם איננה אפליקציית התקשורת ה"מאובטחת ביותר ", אך היא מציעה רמת אבטחה מסוימת. ישנם מספר צעדים שתוכל לנקוט בכדי להפוך את האפליקציה שלך לבטוחה עוד יותר, אולם זו סיבה מספקת לכך שהיא לא מאובטחת כמו כמה משירותי העברת ההודעות הפופולריים האחרים שיש שם.

בחלק זה תלמד כיצד ליצור קבוצות מברקים

כיצד להזמין אנשי קשר לקבוצת מברקים, כיצד להוסיף חברים חדשים באמצעות קישורי הזמנה לקבוצת מברקים וכיצד ליצור קישור הזמנה ל- T-legram. הם גם יבינו את ההבדל בין קבוצת מברקים לערוץ ויעזרו לך להחליט אם להשתמש בבוטים של ערוץ הטלגרם או המברק כאפליקציית המסרים הראשית או לא. בנוסף לקבוצות טלגרם, ניתן להשתמש גם בערוצי טלגרם ובוטים בטלגרם כדי ליצור קשר עם הלקוחות שלך. בחלק זה של ההדרכה שלנו תלמד כיצד ליצור קבוצות בטלגרם, כיצד ליצור אותן, היתרונות והחסרונות של השימוש בפונקציות הקבוצה של טלגרם וכיצד להשתמש בהן בחברה שלך.

פונקציה חשובה של אתחול הטלגרם היא לבצע פקודות בהקשר של הודעות אחרות, כגון הודעות מלקוח צ'אט, לוח העברת הודעות או קבוצת חברים.

בעוד ש- Telegram יכולה לפעול על כמה מכשירים שתרצו, למצב "מועבר למכשיר" יש זמן מוגבל למשלוח הודעות. בניגוד לוואטסאפ, לטלגרם אין מגבלת זמן למשלוח הודעות.

מה שאנחנו כן יודעים זה שטלגרם

היא אפליקציית המסרים הפופולרית ביותר בקומץ שווקים, ומשתמשים פעילים חודשיים מדורגים במקום ה -9 בעולם, בלי כמו פייסבוק מסנג'ר, וואטסאפ ו- WeChat, שלא מתנהגים כמו נחמדים אפשרויות. ווטסאפ פופולארית יותר היום מאשר טלגרם, אך היא מגיעה עם דברים כמו ועידות וידאו ושיחות משופרות. ובכל זאת, אין להכחיש של- WhatsApp יש יתרונות רבים על פני Telegram, במיוחד בכל הנוגע לפרטיות. פירוש הדבר שלעולם לא יהיו לך יומני צ'אט, אז אתה חייב לרצות לעשות זאת בעצמך.

יהיה זה חכם להשתמש בצ'אטים סודיים ובשיחות קוליות בכל פעם שאתה רוצה לשתף מידע פרטי בטלגרם.

בסופו של דבר, שימוש בטלגרם לא בהכרח אומר שההודעות שלך מאובטחות כמו WhatsApp או אפליקציות העברת הודעות אחרות. אם אתה מחפש אפליקציית העברת הודעות מאובטחת ביותר שיש לה אבטחה ופרטיות איתנים, טלגרם בהחלט מתאימה לחשבון.

טלגרם מבוססת ענן

ולכן השימוש העסקי שלה אינו דורש שום תוכנה נוספת, והיא טוענת כי היא מגדירה את האבטחה, מה שהופך אותה לאפליקציית המסרים המאובטחת ביותר. Telegram נחשבת לאחת מאפליקציות המסרים הטובות ביותר עבור אנדרואיד ו- iOS, ונראה שהיא מחויבת לביטחון ולפרטיות של משתמשיה, כמו גם לפרטיות ולאבטחה של כל אפליקציות המסרים המובילות מחוץ לרשת.

אם ברצונכם לקחת הפסקה קצרה מקבוצת הטלגרם שלכם

טלגרם מציעה לכם אפשרות לשמור על קבוצות הטלגרם בשקט במשך שעה או שעתיים ביום. כאשר אתה מקשר קבוצת טלגרם לערוץ טלגרם פרטי, כגון קבוצת חברים או בני משפחה, הודעות המתפרסמות בערוץ הטלגרם נשלחות ישירות אליהן, כמו גם הודעות מקבוצות אחרות.

כל ההודעות שנשלחות דרך חלון זה מוצפנות

כלומר, לאף אחד אחר אין גישה לצ'אט שלך, אפילו לא למברק. בניגוד ל- WhatsApp, משתמשים חדשים יכולים לראות את כל היסטוריית החדשות ברגע שהם מתווספים לערוץ טלגרם. טלגרם אינה קוראת נתוני צ'אט, מכיוון שהיא משתלטת על הצפנה ופענוח ההודעות שלך בשרת שלך. אם אתה רוצה להתחיל להשתמש בטלגרם כדי לשלוח הודעות לחברים שלך, כך תגדיר את הכל.

התוסף Telegram Bot עבור WordPress על ידי CreativeMinds

הוא תוסף מצוין המרחיב את הפונקציונליות של יישום העברת המסרים Telegram. Spotybot הוא בוט של Telegram המאפשר לך להאזין לכל המוסיקה הזמינה ביישומי מסרים מיידיים. LittleGuardian Bot היא תוכנית המגנה על משתמשי טלגרם מפני קבלת תוכנות בלתי הולמות או תוכנות זדוניות – כלומר תוכן שחודר לאפליקציית המסרים.