מי הוא טלגרם וכיצד להשתמש בו

smartphone applications

תוכן עיינים

מברק הוא אולי שירות החדשות הפופולרי בעולם, אך עדיין ישנם רבים שאינם יודעים מהו. אם כבר מדברים על טכנולוגיה מוגבלת, טלגרם היא אפליקציית העברת מסרים המאפשרת למשתמשים לשלוח קבצים, טקסטים ותמונות זה לזה ולקבוצות באמצעות חיבור לאינטרנט. יש לו את כל התכונות שהופכות אותו למהנה וקל לשימוש, אך הוא לא פופולרי כמו שירותי העברת הודעות אחרים כמו Whatsapp או Facebook Messenger.

טלגרם

היא אלטרנטיבה נהדרת ל- WhatsApp להעברת הודעות טקסט, ואם תוכלו לשכנע את החברים שלכם להצטרף אליכם, כדאי להשתמש. אפליקציית הטלגרם מאפשרת לכם גם להגדיר הודעות שמשמידות את עצמן בסנאפצ'ט, ומעניקות לכם יותר פרטיות. כשמדובר בבחירה בין Telegram ו- WhatsApp, הנה כמה דברים שיש לקחת בחשבון בבחירה. אם אתה מחפש שירות העברת הודעות שאוסף פחות נתונים, בחר ב- WhatsApp. למרות ש- WhatsApp כיום פופולרית יותר מטלגרם, ל- WhatsApp יש הרבה יותר תכונות משני שירותי המסרים האחרים והיא מגיעה עם דברים כמו ועידות וידאו ושיחות משופרות.

משתמשי טלגרם חייבים להחליט אם לקבל הצפנה מקצה לקצה או ללא הצפנה כלל, והודעות יכולות להיות בין שני אנשים בלבד.

מסיבה זו

משתמשים רבים רוצים לעשות אנונימיזם בעת השימוש בשירות ועדיין לשלוח הודעות באמצעות מברק. באופן ספציפי יותר, אנשים רבים היו משתמשים בטלגרם, אך מסתירים את מספרי הטלפון שלהם מהאפליקציה. אם שמרת אותם בטלפון שלך, משתמשי טלגרם אחרים לא יוכלו לראות אותם מכיוון שכל אנשי הקשר שלך מסונכרנים עם טלגרם ואין צורך לאמת את זהותך. כדי להיכנס באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלך בטלגרם, עליך להשתמש בטלפון הנייד הראשי של טלגרם כדי להתחבר – ולהשתמש בו.

אם אתה רוצה להתחיל להשתמש בטלגרם כדי לשלוח הודעות לחברים שלך, כך תוכל להגדיר את הכל עבורך. אם אתה רק מתחיל עם Telegram במכשיר שלך, תזדקק גם למספר טלפון חוקי.

אם ברצונך להוסיף שכבת אבטחה

תוכל גם לתקשר עם מישהו אחר באמצעות צ'אטים סודיים. אם אתה יודע את שמו של ערוץ הטלגרם שרצית להצטרף אליו, עשה זאת, אך רק אם אתה משתמש ספציפי המשתמש במספר זמני כדי להיכנס לטלגרם. הסיבה לכך היא כי לחלק מהדפים בטלגרם אין קשר לחברה וזה מראה שהיא לא משתמשת בהצפנה.

כדי להבין מדוע ברירת מחדל Telegram אינה מוצפנת מקצה לקצה, עליך לראות כיצד האפליקציה עובדת. תהליך השימוש בטלגרם במכשיר שלך הוא פשוט מאוד: הורדת תחילה את האפליקציה והזנת כתובת הדואר האלקטרוני שלך.

אם אתה משתמש גם בטלגרם במחשב שלך, כדאי לשקול להשתמש באחד מלקוחות שולחן העבודה הטובים ביותר לטלגרם כדי לקבל גישה לתכונות רבות עוד יותר. טלגרם X הוא לקוח הטלגרם הראשון שעולה בראש כשחושבים על חלופות טלגרם.

אפליקציה זו מוצלת לעתים קרובות על ידי פייסבוק מסנג'ר

Whatsapp ואפליקציות העברת הודעות פופולריות אחרות כמו WhatsApp, אך היא לא אמורה להיות כזו. טלגרם מציעה בדיוק את זה, וזו אלטרנטיבה מצוינת לכל אותם אפליקציות, אפילו לאלה הפופולריות ביותר כמו WhatsApp.

אם אתם מחפשים אפליקציית העברת הודעות מאובטחת ביותר הכוללת אבטחה ופרטיות איתנים

טלגרם היא ההתאמה המושלמת עבורכם. עם זאת, ישנן סיבות רבות לכך שטלגרם אינה המאובטחת ביותר מכל אפליקציות המסרים, ויש כמה צעדים שתוכלו לנקוט בכדי להפוך את האפליקציה לבטוחה עוד יותר. טלגרם אמנם איננה אפליקציית המסרים "הכי מאובטחת", אך היא מציעה מידה מסוימת של אבטחה, אך זו סיבה מספקת מדוע זה לא בשבילכם. אחרי הכל, ניתן להשתמש בתזכורות בכל אפליקציות המסרים בטלגרם, וזה אחד התכונות הנחשקות ביותר שלנו – אחרי.

בעזרת תכונה זו אתה מוכן להפוך למשתמש טלגרם מתקדם ולנצל את האפליקציה באופן מלא

לא משנה מה הסיבות שלך לרצות להשתמש בטלגרם, אנחנו כאן כדי לעזור לך להתחיל עם האפליקציה הזו במכשיר שלך ולהשתמש בה. נסביר כיצד להשתמש בטלגרם עם חשבון חדש באייפון שלך וכיצד נוכל להגדיר אותך.

האם יש לך שאלות לגבי האפליקציה שאליה ברצונך לטפל או שהיית רוצה לדבר על השימוש בטלגרם לעסק שלך? האם יש לך שאלות או חששות לגבי השימוש העסקי בטלגרם או שהיו לך בעיות בשימוש בטלגרם?

אם תבחר באפליקציית העברת הודעות מוצפנת

אתה לא צריך לבחור שום דבר אחר מלבד Signal – בין Signal, Telegram או WhatsApp. אם אתה כבר משתמש באפליקציה לשיחה אחת – או צ'אט קבוצתי, ייתכן שלא תמצא את Telegram מספיק משכנע כדי להשתמש בה לשימוש העסק שלך בטלגרם. אם כבר השתמשת בצ'אטים אחד לאחד, אולי אפילו לא תמצא את זה משכנע מספיק כדי להשתמש בו.