שיחות באפליקצית טלגרם

Aplications on smart phone

תוכן עיינים

משתמשים במכשירים ניידים, טאבלטים ושולחן עבודה יכולים להשתמש באופציה הזאת, כדי להציג ולהפוך את שיחות אודיו הקבוצתיות שלהם לוועידות וידאו. משתמשים יכולים לשלוח הודעות טקסט וקול, מדבקות מונפשות, שיחות קול ווידאו, לשתף מספר בלתי מוגבל של תמונות, מסמכים עד 2 ג'יגה קבצים, כמו גם מיקומי משתמשים, אנשי קשר וקבצי שמע. קבוצות צ'אט בענן מוצפנות בשרת האפליקציות, כך שספקי האינטרנט ורשתות צד שלישי אחרות לא יוכלו לגשת לנתונים בשרת.

טלגרם מאפשר למשתמשים לנהל שיחות קבוצתיות עם מספר בלתי מוגבל של מנויים

הגרסה האחרונה של אפליקציות אפל, אנדרואיד ומחשב מאפשרת למשתמשים להפוך כעת צ'אטים קבוצתיים לוועידות וידאו. כעת תוכל להשתתף בשיחות וידאו קבוצתיות מהטלפון, הטאבלט או המחשב שלך.

טלגרם הוסיפה תמיכה בשיחות וידאו כאחת התוספות הגדולות בשנים האחרונות. עד כה תמכו רק בשיחות קוליות, אך המתחרה הגדולה ביותר שלה וואטסאפ מזמן הוסיפו שיחות וידאו.

המייסד פאבל דורוב הודיע היום בהודעה בערוץ הטלגרם הרשמי שלו באמצעות הודעת טקסט בה

הוא כתב שבמאי טלגרם תוסיף את ממד הוידאו בצ'אט הקולי שלה, מה שהופך אותו לפלטפורמה חזקה יותר לשיחות וידאו קבוצתיות. שיחות וידאו קבוצתיות יגיעו לפלטפורמת המסרים טלגרם בחודש הבא כולל תמיכה בשיחות ועידת וידאו מבוססות אינטרנט.

אפליקציית טלגרם חל שיפור המהירות והצפנה הדרושים לכם עם שיתוף מסך, ביטול רעשים, תמיכה בשולחן העבודה ובטאבלט וכל מה שהייתם מצפים מכלי ועידת וידאו מודרני.

בנוסף לשיחות וידאו קבוצתיות

טלגרם הפכה למערכת האקולוגית, ופונקציונאלית ביותר עבור אפליקציות תקשורת בעולם המודרני. לאחרונה היא הוסיפה שיחות קבוצתיות ושיתוף מסך ליכולות הצ'אט הקולי שלה, כך שניתן יהיה לשתף אותן בין מכשירים.

אם יש לך בעיות באינטרנט

אפליקצית טלגרם נחסמת בשטח המדינה המארחת או שהמנוי שלך אפשר את היכולת לבצע שיחות, הוא עדיין יכול להתקשר לגרסת שולחן העבודה של טלגרם, אך השיחה תוגדר כאילו למשתמש אין מיקרופון.

טלגרם נחשבת קלת משקל ומתאימה את עצמה למהירות וסוג החיבור שלך, כדי לצרוך כמה שפחות נתונים.